Milo Solutions

Milo Solutions

Milo Solutions jest lubelską firmą IT, ukierunkowaną na tworzenie innowacyjnych wieloplatformowych rozwiązań informatycznych i zaawansowanych aplikacji internetowych.

Posługując się najnowszymi technologiami pomagamy tworzyć, optymalizować i rozwijać rozwiązania dla biznesu. Rozpoczęliśmy swoją działalność jako grupa wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania, tworząc oprogramowanie na komputery stacjonarne oraz systemy wbudowane wykorzystując biblioteki Qt.

Wspólnie z TEDx Lublin byliśmy organizatorami pierwszego hackathonu w Lublinie.

Współpracujemy min. z Boston Mass Challenge, Lubelskim Parkiem Naukowo­Technologicznym oraz Business Linkiem w Lublinie. Masz produkt – Foody w grudniu 2014 roku, wygrał konkurs Pitch Contest, organizowany przez Business Link Lublin. W ramach nagrody, mamy możliwość zaprezentowania naszego produktu w Szanghaju w czasie 2 tygodniowych spotkań biznesowych.

Firma Milo Solutions wyróżnia się na rynku atrakcyjnymi projektami, indywidualnym podejściem do każdego pracownika oraz dbałością o dobre relacje zarówno w zespole jak i z klientami. Projekty przydzielane są zgodnie z doświadczeniem i wiedzą pracowników, tak aby maksymalizować satysfakcję i zadowolenie z pracy. Stawiamy na rozwój.

Każdy tydzień rozpoczynamy porannymi meetingami, wspólnym lunchem. Planujemy również zorganizować cotygodniowe lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy. Wszystko po to, aby zbudować zgrany zespół i podnieść jakość naszych usług.

Staramy się osiągać cele organizacji, mając na względzie wkład pracowników w rozwój firmy.

www.milosolutions.com